Tradycyjnie od 01.06 do końca czerwca przeprowadzam zapisy na przyszły rok, które są premiowane zniżką czerwcową (i rodzinną, które się sumują).

Niebawem spotkania z rodzicami i podsumowanie obecnego roku.

W przyszłym roku planuję zmienić w niektórych grupach styl pracy, a mianowicie dać uczniom możliwość wyboru tematu niektórych zajęć, co oczywiście będzie wymagało ode mnie zmiany sposobu przygotowania.

W grupach dziecięcych ograniczyłam prace domowe do minimum, niech dzieci mają czas dla siebie. Grupy są kameralne, do 6 osób, więc udaje nam się sporo zrealizować na zajęciach.

Nadal stawiam na National Geographic i nauczanie interdyscyplinarne, rozwój inteligencji emocjonalnej czyli umiejętności miękkich, wyjścia poza szkołę, jak niedawno na wystawę „Made in Britain”, naukę poprzez projekty.

Wykorzystuję rożne narzędzia, wiele stron w języku angielskim np. BBC learning English czy British Council learning i TED Talks na YouTube. Dużo rozmawiamy, słuchamy i czytamy np. Oscar’a Wilde.

Nieustannie rozwijam swoje kompetencje, bo to pomaga mi być lepszym edukatorem, jestem Ambasadorem Roku Relacji w Gdańsku, w kwietniu zorganizowałam konferencję na UG poświęconą relacjom w edukacji, regularnie przechodzę certyfikację na egzaminatora egzaminów Cambridge. Cieszę się z marki, którą zbudowałam, chociaż jak wiemy Nobody’s perfect 😉

Cieszę się z kontaktu z uczniami, a przede wszystkim z ich postępów 🙂

Jeśli macie Państwo jakieś pytania, sugestie, to proszę o kontakt i zapraszam,

Aneta Chabrowska

Author: SJOFocus