JĘZYK ANGIELSKI – kursy ogólne dla młodzieży

Oferujemy zajęcia w grupach od 3 do 6 osób, na sześciu poziomach zaawansowania.

Kurs roczny obejmuje 65 spotkań po 70 minut każde (2 razy w tygodniu w godzinach popołudniowych).

Proponujemy kursy w 3 grupach wiekowych:

  1. młodzież 13-14 lat
  2. młodzież 15-16 lat
  3. młodzież 17-18 lat

W nauczaniu młodzieży kładziemy nacisk na dwa główne elementy – rozwój czterech umiejętności językowych z nastawieniem na komunikację oraz wszechstronne poznanie technik i strategii egzaminacyjnych. Aby motywacja do nauki była większa oprócz podręczników wykorzystujemy pomoce multimedialne oraz ciekawe publikacje i strony www np. BBC, materiały wideo z National Geographic, artykuły The New York Times, Mary Glasgow Magazines czy Scholastic. W ten sposób integrujemy naukę języka angielskiego z innymi przedmiotami (CLIL). Wierzymy, że dzięki tym i innym pomocom nauka języka staje się przyjemniejsza i pozwala uczniom poszerzać horyzonty.